تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - جانبازان موجی هشت سال دفاع مقدس...........

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

جانبازان موجی هشت سال دفاع مقدس...........

 

چهارشنبه 24 فروردین 1390 10:34 ب.ظ

طبقه بندی:فرهنگی، شهادت، 

نشسته بودم داشتم فکر میکردم که یاد جانباز های روانی جنگ که در اون سالها به دلیل هایی که همتون میدونید از قبیل صدای توپ و موج انفجار و ...... به این روز افتادن افتادم.
داشتم باخودم فکر میکردم که این عزیزان واقعا مظلوم واقع شده اند و به معنی واقعی کلمه در گذر زمان مفقود الاثر شده اند.کسی نه اینها را میشناسه و نه برای اینان کاری میکنه.
فقط یه مهر زدن به پیشانی این بندگان خدا و میگن موجی است از اون بدتر میگن دیوانه است.
بابا به خدا این مردان مرد یه روزی به خاطر من و تو و دین و کشورمون رفتن جبهه,حالا گناهشون چیه که باهاشون این جوری رفتار میشه؟؟؟؟
چرا همه مثل دیونه ها به اینها نگاه میکنن؟؟؟
برای چی باید این همه فشار و سختی توی زندگیشون باشه که باعث بشه از کوره در برن؟
اخه مگه تعدادشون چقدره؟یعنی هیچ کسی نمیتونه به اینها کمک کنه؟
اون روزی که ما نیازمند کمک بودیم اینها توی صف اول کمک به ما ایستادن و رفتن و وظیفه شون رو انجام دادن
اما ما چه کردیم...........؟؟؟؟
یه حرفی از یه جانباز جنگ شنیدم که پیش خودم گفتم که خداکنه راست نباشه
ایشون میگفتن که توی خیابان داشتن راه میرفتن که دیدن درگیری شده و دعوا راه افتاده.گفتن که رفتم جلو ببینم که چه خبره دیدم که یه نفر از اون طرف گفت که بابا ولش کنید این طرف رو من میشناسمش طرف دیوونه است.ایشون گفت که من دقیق تر شدم رفتم جلو ببینم به چه کسی داره میگه دیوونه.شاید باورتون نشه اما گفت رفتم جلو دیدم که دوستمه و جانباز موجی دوران دفاع مقدس هست.همه گرفته بودنش این بنده خدا هم هی میگفت بابا به خدا من دیوونه نیستم و ...........
میگفت رفتم جلو گرفتمش و اوردمش کنار و ارومش کردم.بهش گفتم بگو ببینم قضیه چیه چرا دعواکردی.به من گفت حاج اقا باور کن دیوونه نیستم. داشتم میرفتم دیدم یه جوون از خدا بی خبر توی این خیابون مزاحم ناموس مردم شده بود. رفتم جلو بهش گفتم اخه جوون حیف جوونیت نیست که داری این کار رو میکنی؟برگشت بهم گفت که به تو ربطی نداره و از این جور حرفها.......خلاصه بگم برای شما بینشون بحث شد و این جانباز موجی جنگ هم که این مشکل روانی رو داشتن به وسیله این حرفها تحریک شده و بحثشون بالا میگیره و این طور میشه که یه نفر از اون بغل میگه ولش کنیدطرف دیوونه است.

خیلی ناراحت کننده است وقتی ادم این رو میشنوه.اخه کسی که دلش برای اون جوون سوخته و میخواسته اون رو به خودش بیاره دیوونه است؟یعنی این جانباز اشتباه کرده که به اون جوون گفته که مزاحم ناموس مردم نشو یا اون جوون که ایجاد مزاحمت کرده؟
اینها رفتن و وظیفه خودشون رو انجام دادن.به خدا قسم این طرز رفتار با این عزیزان نیست.
الان روی صحبتم باشما عزیزیه که این مطلب رو داری میخونی.
تورو به خدا اگه یه وقت با یه جانباز این چنینی برخوردی درست و محترمانه باهاشون برخورد کن به خدا این ها پیش خدا عزت و شرف دارن و اه این عزیزان واقعا گیراست.

راستی تا به حال به این فکر کردی که ما چه کردیم............؟


ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir