تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - همزمان با تجمع دانشجویان علیه مصوبه اخیر مجلس؛ مترو بهارستان و ملت بسته شد!

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

همزمان با تجمع دانشجویان علیه مصوبه اخیر مجلس؛ مترو بهارستان و ملت بسته شد!

 

سه شنبه 1 تیر 1389 01:13 ب.ظ

طبقه بندی:فرهنگی، سیاست و جامعه، 

ه گزارش خبرنگار پیمانه همزمان با تجمع دانشجویان علیه مصوبه اخیر مجلس در برابر مجلس شورای اسلامی در اقدامی غیر منتظره ایستگاههای مترو ملت و بهارستان بسته شده است و به مسافران خدماتی ارائه نمی دهد.

به گزارش خبرنگار پیمانه از مقابل مجلس شورای اسلامی هم اكنون بیش از 500 نفر از دانشجویان دانشگاههای صنعتی شریف تهران امیركبیر و علم و صنعت در اعتراض به مصوبه اخیر مجلس درخصوص حمایت از تاسیس و تقویت موسسات و مراكز آموزش عالی غیردولتی در برابر مجلس شورای اسلامی تجمع كرده اند.

در این تجمع دانشجویان با سردادن شعارهایی خواستار سرلوحه قرار دادن عدالت توسط نمایندگان مجلس شدند.

در این تجمع عباس سلیمی نمین با سخنرانی برای دانشجویان ادعا كرده است كه برخی از نمایندگان ارای مثبت خود در رابطه با این مصوبه را پس گرفته اند.

مهدی كوچك زاده یكی از نمایندگان تهران ری و شمیرانات در مجلس نیز با سخنرانی در بین دانشجویان نسبت به سخنان 15 دقیقه ای پیش از دستور لاریجانی كه در ان از تصویب این مصوبه جنجالی حمایت شده است اعتراض كرد.

علی لاریجانی  در جلسه علنی روز سه‌شنبه  مجلس شورای اسلامی در در نطق پیش از دستور خود با اشاره به مصوبه روز یکشنبه مجلس درخصوص طرح حمایت از موسسات و مراکز آموزش عالی غیردولتی گفت: به نظر می رسد فهم ابعاد موضوع آن قدر مشکل نبود که عده‌ای را برآشفت تا تیغ سخن بر خانه ملت کشند و آرامش خلق تباه کنند تا خزینه مخدومان خویش آباد کنند.

رئیس مجلس ادامه داد: آنچه مفاد اصلی مصوبه حکایت می‌کند از تمشیت امور این موسسات غیردولتی در طراحی صحیح و سهل است که به حق می‌تواند به رونق آموزش کشور بینجامد به جز بخشی از آن که محل کلام است.
 
وی افزود: البته قبل از شروع جلسه برحساب نظاره فضای مجادلات کشور به دوستان طراح عرض کردم که صلاح کار را در ورود مجلس به چنین عرصه‌ای نمی‌بینم اما همکاران طراح آن را جزء حقوق وکالت خویش می‌دانستند.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir