تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - كروبی و موسوی باید تقاص خون پسرم را پس بدهند

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

كروبی و موسوی باید تقاص خون پسرم را پس بدهند

 

پنجشنبه 27 خرداد 1389 01:07 ب.ظ

طبقه بندی:سیاست و جامعه، 

در شهید «میثم عبادی» در گفت‌وگو با فارس:
كروبی و موسوی باید تقاص خون پسرم را پس بدهند
 
A0862004.jpg
 
 
اصغر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: شهید میثم یك سال قبل از شهادتش دانش‌آموز بود و از سال گذشته كه من توانایی كار كردن را نداشتم، ترك تحصیل كرد و برای امرار معاش در یك تولیدی، كار خیاطی انجام می‌داد.

وی ادامه داد: در جریان‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری، میثم یك شب قبل از شهادتش برای خواهرانش از رویداد‌های آن روزها تعریف می‌كرد؛ من هم در جریان فعالیت‌ها و حضور وی نبودم.

پدر شهید «میثم عبادی» ‌گفت: روزی كه آقای احمدی‌نژاد در میدان ولیعصر (عج) سخنرانی داشت، میثم به همراه دوستش با اتوبوس به مترو ‌رفتند و از آنجا به سمت میدان هفت تیر حركت كردند. در آن محل مكانی برای استقرار نبود و آنها به طرف شمال خیابان ولیعصر(عج) ‌رفتند.

وی بیان داشت: ساعت 6 بعدازظهر دخترم با شهید میثم تماس ‌گرفت و از وضعیت وی سؤال كرد و شهید به او گفت: «یك ساعت دیگر به خانه برمی‌گردم».
 

عبادی ادامه داد: نزدیك ساعت 10 شب بود و منتظر بودیم كه شهید میثم به خانه برگردد تا اینكه یكی از مأموران با تلفن همراه میثم با ما تماس گرفت و گفت كه میثم تیر خورده است و اكنون در بیمارستان جواهری بستری است.
 

پدر شهید «میثم عبادی» بیان داشت: فوراً آماده شدیم تا خود را به بیمارستان جواهری برسانیم؛ مسیر را به خوبی بلد نبودیم و ساعت 1 بامداد به بیمارستان رسیدیم قبل از اینكه ما به بیمارستان جواهری برسیم، میثم به شهادت رسیده بود و پس از گذراندن مراحلی در پزشكی قانونی و نیروی انتظامی، پیكر او را به ما تحویل دادند.
عبادی با بیان اینكه طبق اعلام پزشك قانونی یك تیر از فاصله نزدیك به ناحیه شكم شهید میثم شلیك شده بود، داشت: تیری كه از اسلحه به سمت میثم شلیك شده بود، از نوع سلاح‌های سازمانی ارتش، بسیج و انتظامی نبود و پوكه آن تیر در محل حادثه پیدا شد كه پوكه كوچكی بود.
 

وی در خصوص فرزند 17 ساله خود كه آخرین فرزند خانواده‌ است، اظهار داشت: میثم از نظر انسانیت و صداقت خیلی خوب بود و خصوصیات خوب وی قابل توصیف نیست.

پدر شهید «میثم عبادی» در خصوص مقصر اصلی فتنه‌های اخیر، گفت: دشمنان ایران همیشه بیدارند و در این میان یك عده از هموطنان ما اشتباه كردند و چشم ما را گریان گذاشتند. مگر فرزند من كه یك کارگر بود چه گناهی كرده بود كه باید در سنین نوجوانی از این دنیا برود.
 

عبادی اضافه كرد: در اغتشاشات سال گذشته عده‌ای به دنبال منافع خودشان بودند كه به خیابان‌ها رفتند و عده‌ای از روی ناآگاهی همراه شدند و عده‌ای هم احساس می‌كردند در آینده چیزی نصیبشان می‌‌شود كه در این جریان حضور پیدا كردند.

وی با بیان اینكه سران فتنه تا به حال قبول نكرده‌اند كه مقصر اصلی هستند، بیان داشت:خداوند، حق چشم‌های گریان ما را از مسببان این حادثه خواهد گرفت.

پدر شهید «میثم عبادی» با بیان اینكه این افراد از سال گذشته تاكنون به فتنه‌های خود ادامه می‌دهند، افزود: نمی‌دانم هدف افراد از این كارها چیست؟ ولی بدانند كه آنها به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید.

وی توصیه خود را به سران فتنه این گونه بیان داشت: موسوی زمانی در مملكت ما زحمت كشید ولی فرزندشان هیچ گاه در حوادث این‏چنینی كشته نشده كه وضعیت فعلی ما را به درستی درك كنند.

عبادی با اشاره به اینكه وحدت ملت موجب پیروزی و پیشرفت مملكت می‌شود، ادامه داد: ما 31 سال است كه در مملكت اسلامی زندگی می‌كنیم و در این سال‌ها چندین دوره انتخابات داشته‌ایم كه هیچ كدام چنین جنجالی نداشته‌اند.

وی با بیان اینكه دولت نباید در مجازات این افراد كوتاهی كند، اضافه كرد: این افراد به مملكت ما این همه ضرر زدند و دولت نباید سكوت كند.

پدر شهید «میثم عبادی» افزود: ما به اندازه كافی مورد تهاجم و ظلم دشمنان خارج از كشور قرار گرفته‌ایم و این افراد نباید در داخل كشور كارهایی را انجام دهند تا دشمنان از این جریان سوء استفاده كنند.

عبادی با بیان اینكه تقاص خون پسرم را از كروبی و موسوی می‌خواهم و این 2 نفر باید تقاص پس بدهند، اضافه كرد: این افراد وعده‌‌های دروغین دادند و همراهی كردن با این افراد فایده‌ای ندارد.

وی كه از خانواده شهدا و ایثارگران است، ادامه داد: «شهید علی امامی» دایی شهید میثم در عملیات «كربلای 5» و در منطقه شلمچه به شهادت رسید و بنده در دوران دفاع مقدس مسئولیت حمل و نقل مهمات و تجهیزات جنگی را به‏عهده داشتم و شهید میثم نیز آمادگی شهادت را داشت.

شهید میثم عبادی دارای دو برادر و سه خواهر و ساكن منطقه جنوب تهران بود


ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir