تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - عدم استقبال مردم و تهدید خاتمی راهپیمایی فتنه‌گران را لغو كرد

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

عدم استقبال مردم و تهدید خاتمی راهپیمایی فتنه‌گران را لغو كرد

 

شنبه 22 خرداد 1389 08:44 ب.ظ

طبقه بندی:سیاست و جامعه، 

عدم استقبال مردم و تهدید خاتمی راهپیمایی فتنه‌گران را لغو كرد: در پی صدور بیانیه مشترك میرحسین موسوی و مهدی كروبی در خصوص برگزاری راهپیمایی 22 خرداد، سیدمحمد خاتمی این دو را تهدید كرده كه در صورت ادامه روند گذشته و برگزاری این راهپیمایی طی بیانیه‌ای رسماً از آنان جدا خواهد شد.
A0759235.jpg
به گزارش سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، صراط نیوز نوشت؛ سید محمد خاتمی در گفت‌وگو با موسوی و كروبی به آنان گفته است: اگر دست به چنین اقدامی بزنید، بنده در اطلاعیه ای صف خود را از شما جدا می كنم. بنده این آبروریزی‌هایی را كه شما طی ماه های اخیر داشتید، دیگر نمی‌توانم تحمل كنم. 
رئیس دولت اصلاحات ادامه داده كه ما نمی‌توانیم همه سرمایه‌های آینده خود را با شما و عملكردتان بسوزانیم و بنده مقابل این كار شما می‌ایستم. 
كروبی و موسوی در جلسه روز پنج‌شنبه خود راهپیمایی روز 22 خرداد را لغو كردند و گفته‌اند: اگر كسی به خیابان نیاید ما می‌گوییم حرف ما را گوش دادند و نیامدند و اگر هم راهپیمایی اعتراضی برگزار شد و مشكل پیش آمد، مدعی خواهیم شد كه ما اطلاعیه دادیم و راهپیمایی را لغو كردیم و دیگر مسئولیتی متوجه ما نیست. ضمن اینكه معلوم نیست استقبالی هم صورت گیرد. 
بر اساس این اطلاعات، هرچند موسوی و كروبی اصرار داشتند كه این راهپیمایی برگزار شود اما به دلیل اینكه سران فتنه خوب می‌دانستند، استقبال قابل توجهی از آنان نمی‌شود و دستاورد آنان از این دعوت شكست دیگری خواهد بود این مراسم را لغو كردند. 
البته سران فتنه از طرفی نمی‌خواسته‌اند مهره‌ای مانند سیدمحمد خاتمی را نیز از دست بدهند.


ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir