تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - راهپیمایی وشعار مردم علیه علی مطهری بعدازنمازجمعه تهران

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

راهپیمایی وشعار مردم علیه علی مطهری بعدازنمازجمعه تهران

 

شنبه 22 خرداد 1389 10:10 ق.ظ

طبقه بندی:سیاست و جامعه، 

راهپیمایی وشعار مردم علیه علی مطهری بعدازنمازجمعه تهران


http://4.bp.blogspot.com/_iw9_Le7acJM/S22jHz3RjiI/AAAAAAAAAF8/2uUjJmDl5t0/s320/Ali+Motahari.jpgجمعی از نمازگزاران نماز جمعه تهران پس از پایان این مراسم حد فاصل دانشگاه تهران تا میدان فلسطین را در اعتراض به صدور قطعنامه علیه ایران از سوی شورای امنیت و نیز مواضع علی مطهری درباره مسائل سیاسی هفته اخیر، به راهپیمایی پرداختند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این راهپیمایی‌، راهپیمایی‌كنندگان شعارهایی از جمله "مرگ بر صهیونیزم"،"مرگ بر آمریكا"، "مرگ بر‌ آشوب‌گر"، "مرگ بر انگلیس" و "مرگ بر شورای امنیت" را سر می‌دادند.

الله‌كرم كه در میان معترضین به قطعنامه شورای امنیت حاضر شده بود، گفت: آن كسانی كه می‌خواهند رای 40 میلیونی ملت ایران را با آمدن به خیابان‌ها مورد سوال قرار دهند باید بدانند كه این ملت آماده است تا 9 دی ماه دیگری را بسازند.


وی ادامه داد: سران فتنه بدانند كه با رفتارشان با دشمنان نظام و با كمونیست‌های آمریكایی متحد شد‌ه‌اند و شاید كه فرصتی به آنان داده شود، پس از این فرصت استفاده كنند و از راه نادرست خود بازگردند.

حاضران در این راهپیمایی شعار می‌دادند "مرگ بر فتنه‌گر"،"مرگ بر منافق"، "مرگ بر خوارج" و نیز "این است شعار رایج - مرگ بر خوارج".

به گزارش ایسنا، پس از آن‌كه شعارگوی حاضر در این مراسم شعار می‌داد "اسلام ناب علیه اسلام كفر، اسلام ملاك خط امام، صیانت از جمهوری اسلامی، جاذبه و دافعه ولایت، پنهان نكردن احكام اسلام، مبارزه با صهیونیست وحشی، یاری انتفاضه فلسطین"، شعاردهندگان شعار می‌دادند "ملاك خط امام".

در این راهپیمایی مطالبی با عنوان بیانیه راهپیمایی كنندگان حاضر در این مراسم از سوی حسین الله‌كرم قرائت شد كه قسمت‌هایی از آن بدین شرح است: اینك جهان شاهد تهاجم فاشیستی اسرائیل به كشتی‌های آزادی به امر ایهود باراك و حمایت دیگر سران صهیونیزم است. این حمله باعث كشته شدن و مجروحیت ده‌ها و صدها تن شده است و هرگونه حمله به این كاروان تصمیمی جنایتكارانه بوده است كه نشانگر درماندگی صهیونیزم است.

الله‌كرم در ادامه قرائت این بیانیه اظهار كرد: ما راهپیمایان از مسوولان جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم تا كاروان‌هایی را از راه هوا و دریا جهت كمك‌رسانی به آوارگان در محاصره فلسطینی ارسال كنند.

وی گفت: با توجه به این‌كه راه‌اندازی كاروان آزادی اولین اقدام منسجم حامیان فلسطین در حمایت از این كشور و در راستای فرامین امام (ره) و مقام معظم رهبری است، ما نمازگزاران از همین جا اعلام می‌نماییم كه آمادگی حضور در این كاروان‌ها را داریم.

وی با بیان این مطلب كه آمریكا شریك جنایت اسرائیل در حمله به كاروان آزادی است، گفت: ما خواستار ملغی شدن حق وتو در شورای امنیت هستیم و نیز خواستار محكومین این حركت از سوی سازمان‌های حقوق بشر و دادگاه رسیدگی به جنایت‌های جنگی هستیم.

وی گفت: ما از مسوولان جمهوری اسلامی به دلیل عدم ارسال كشتی در قالب كاروان آزادی از سوی كشور ایران انتقاد می‌كنیم و معتقد هستیم كه ایران از كشورهایی چون تركیه و كویت نباید عقب بماند.

به گزارش ایسنا، در ادامه این راهپیمایی معترضین همچنین در واكنش به سخنان علی مطهری درباره وقایع رخ داده در هفته گذشته شعار دادند "ای علی مطهری برگرد به خط رهبری"، "توهین به مردم عاقبت ندارد، نخبه حزبی بصیرت ندارد"، "ای یادگار شهید بصیرت بصیرت، ای نخبه سیاسی بصیرت بصیرت، ای مدعی اندیشه بصیرت بصیرت، ای یادگار امام بصیرت بصیرت"، "ادعای اندیشه با اهانت نمی‌شه"، "مرگ بر فتنه‌گر".

به گزارش ایسنا، در میان راهپیمایی كنندگان افرادی نیز با پلاكاردهایی كه بر آنها نوشته شده بود "مرگ بر عامل فتنه بی‌حجابی" حضور داشتند.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir