تبلیغات
وبلاگ دانشجویی انصار - تحلیل مثلث بیگانگان،‌ منافقان و ورشكستگان سیاسی در فتنه اخیر

وبلاگ دانشجویی انصار

 وبلاگی برای اگاهی....

 

تحلیل مثلث بیگانگان،‌ منافقان و ورشكستگان سیاسی در فتنه اخیر

 

چهارشنبه 19 خرداد 1389 11:46 ق.ظ

طبقه بندی:سیاست و جامعه، 


آیت‌الله نوری همدانی خطاب به همایش فصل عبرت‌ها و بصیرت‌ها عنوان كرد:
تحلیل مثلث بیگانگان،‌ منافقان و ورشكستگان سیاسی در فتنه اخیر

خبرگزاری فارس: آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به همایش فصل عبرت‌ها و بصیرت‌ها به تحلیل مثلث بیگانگان،‌ منافقان و ورشكستگان سیاسی در فتنه اخیر تاكید كرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله نوری همدانی به مناسبت برگزاری همایش فصل عبرت‌ها و بصیرت‌ها پیامی صادر كرد كه متن آن به شرح ذیل است: 

اینك كه در آستانه حماسه كم‌نظیر انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری اسلامی ایران كه شما اندیشمندان اهل قلم و صاحبان بصیرت به بازخوانی حوادث تلخ و شیرین سال گذشته و بررسی پرونده فتنه و عملكرد فتنه‌گران در فاصله میان دو حماسه 22 خرداد تا 22 بهمن 1388 می‌پردازید وظیفه شرعی خود می‌دانم چند نكته را به اطلاع شما و همه ملت متعهد و بزرگوار ایران برسانم: 

1- عبرت‌آموزی از حوادثی كه پیش آمد اقتضا می‌كند كه آیندگان خود را از آسیب‌های مشابه مصون نگاه بدارند و از خداوند متعال خواهان توفیق باشند. 
2- روشنگری صحیح و دقیق، باقیمانده غبارهای ایام فتنه را برطرف می‌سازد. 
3- حوادث سال گذشته كه مثلث بیگانگان-منافقان- ورشكستگان سیاسی، بحران خطرناكی را بر مملكت اسلامی ایران تحمیل كرد، لازم است مورد مداقه قرار گیرد و با جامع‌نگری مورد تحلیل واقع شود كه نتایج مثبت بسیاری را در بر خواهد داشت. 
4- بازشناسی نقش محوری ولایت فقیه در ایجاد مصونیت برای كشور و ملت و نظام كه در مدیریت الهی شخص آیت‌الله خامنه‌ای بعداز رحلت جانسوز امام خمینی رضوان‌الله علیه متجلی شده است، ما و همه مسلمانان را به قدرشناسی شایسته از ولی فقیه زمان هدایت می‌كند، جزاء‌الله خیرا وزاده توفیقا و تاییدا. 
5- نكته آخر اینكه با عبور از فضای غبارآلود فتنه، بازگشت همگان به میزان عدل، حق، قانون و تمسك واقعی به محور وحدت امت اسلامی یعنی ولی فقیه و مراعات ساختار نظام و تبعیت از قانون اساسی، موجب اتحاد و اقتدار بیشتر، پیشرفت مملكت و نجات دنیا و آخرت همه دستجات و افراد خواهد شد. 
در خاتمه ضمن قدردانی از برگزاركنندگان این همایش، توفیق بیشتر شما را در انجام روشنگری و ابلاغ حقیقت در اوج صداقت و بر اساس عقلانیت و آرامش، از خداوند بزرگ مسألت می‌كنم. 
حسین نوری همدانی 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام         نظرات() 

برگرفته شده از hezr85.blog.ir